انیمیشن Frozen 2013 ملکه یخی (دوبله فارسی)

  • بازدید: 33,169
  • دسته: کلیپ » سینمایی امتیاز: تاریخ انتشار: 08:10 - 2018/03/15تماشای آنلاین و دانلود نیم بها : اینترنت مصرفی و ترافیک دانلودی شما بر روی آسان دانلود نیم‌بها محاسبه می گردد.

منجمد Frozen یا ملکه یخی، ملکه برفی نام پویانمایی محصول کمپانی بزرگ والت دیزنی میباشد که به کارگردانی مشترک کریس باک و جنیفر لی ساخته شده و در سال ۲۰۱۳ عرضه شده است. داستان پویانمایی درباره شاهدختی به نام السا است که ناخواسته به قدرتی برای تبدیل کردن همه چیز به یخ مجهز شده است. به واسطه همین قدرت از خانواده‌اش دور می‌افتد و با همین کینه به قصری در دوردست‌ها مهاجرت می‌کند و سرزمینش را به زمستانی همیشگی نفرین می‌سازد. حالا خواهر و هم‌بازی دوران کودکی‌اش آنا همراه با تیمی متشکل از پسری کوهنورد به نام کریستوف ، گوزن بازی‌گوشش و یکی آدم‌برفی به نام اولاف، سفری حماسی را به مقصد السا برای از بین بردن این طلسم سرما آغاز می کند…

علاقمندان محترم آثار دوبله گلوری:
به منظور احترام به شما عزیزان، پرداخت اجباری جهت دانلود دوبلاژ های گلوری برداشته شده و آثار به طور رایگان نیز قابل دریافت می باشند. خواهشمندیم در راستای حمایت از گلوری و تداوم و توانایی ارائه آثاری بیشتر و بهتر، هزینه دوبلاژ هر اثر را قبل یا پس از دانلود پرداخت نمایید.